Vytvořili jsme produkty, jejichž cílem je pomoci a zlepšit celkové zdraví vašich vlasů. Je pro nás důležité, abyste vy, naši zákazníci obdrželi ten nejlepší možný servis. 

Vrácení zboží/peněz 

Pokud nejste spokojeni s nákupem, který jste u nás udělali, jednoduše nám jej vraťte zpět v původním stavu s dokladem o potvrzení objednávky, který naleznete ve vaší objednávce do 30 dnů a my vám rádi vrátíme peníze v plné výši nebo výměníme zboží. 

*Upozorňujeme, že nepokrýváme žádné náklady na vrácení zboží (pokud to není naše chyba) ani neposíláme vratky* 

 

Chybějící položky: 
 
Pokud vám objednávka dorazí a chybí v ní objednané položky, je třeba se obrátit na náš zákaznický servis do 48 hodin od přijetí vaší objednávky spolu is foto dokumentací. Pokud nedodáte potřebné nezbytnosti, náš tým nedokáže prozkoumat a prověřit kde nastala chyba. 

Datum expirace: 

Prosím berte na vědomí, že všechny naše produkty se prodávají s minimálním datem spotřeby 6 měsíců. Očekáváme, že naši zákazníci bude používat produkty během této doby. V takovém případě, zákazníci nemají nárok na vrácení peněz ani výměnu zboží. 

Vrácení peněz (je-li to možné): 
 
Po přijetí a kontrole vašeho vráceného zboží vám pošleme e-mail s upozorněním, že jsme obdrželi vaše produkty. Budeme vás také informovat o schválení nebo zamítnutí vaší refundace v závislosti na způsobu jejich vrácení. 

Pokud schválíme vaši žádost, vrátíme vám peníze zpět způsobem platby, který jste si zvolili při zadání původní objednávky. Může to trvat 7 až 10 pracovních dní. Upozorňujeme, že nejsme zodpovědní za vrácení vašich položek v důsledku přepravy. Použijte proto prosím službu s možností sledování přepravy. 

Nemůžeme vrátit položku, pokud: 
 
Položka, která není v původním stavu, je poškozena nebo jí chybí části z důvodů, které nejsou způsobeny naší chybou. Jakákoliv položka, která je vrácena více než 30 dní po doručení, to neplatí, došlo-li ke zpoždění při vrácení k nám, pokud na informacích o sledování vidíme, že vrácení bylo vydáno před daným časem. Všechny položky, které nám vrátíte na základě vlastního rozhodnutí, se při přepravě ztratí a nikdy se nedostanou do našeho oddělení pro vrácení zboží. Neneseme žádnou zodpovědnost a nevracíme peníze. Upozorňujeme, že při každém vrácení požadujeme zaslání fotografie objednávky na adresu support@hairburst.com, abychom viděli, co jste obdrželi, a chcete záležitost řešit další. Z hygienických dôvodov nemôžeme akceptovať vrátenie akýchkoľvek doplnkov, bez ohľadu na to, či boli alebo neboli použité.

Opožděné nebo nevrácené peníze (pokud vyhovuje podmínkám): 

Pokud jste neobdrželi refundaci do 7 až 10 pracovních dnů od potvrzení našeho týmu, nejprve znovu zkontrolujte svůj bankovní účet a poté kontaktujte společnost, která vydala vaši kreditní kartu. Může to chvíli trvat, než bude vaše refundace oficiálně odeslána. 
 
Potom kontaktujte svou banku. Před odesláním peněz často trvá určitý čas na zpracování, závisí to na tom, jak dlouho to vaší bance trvá, než to zpracuje, ale bude vám moci potvrdit, že se platba zpracovává, i když se peníze ještě nezobrazují na vašem účtu. 
 
Pokud jste toto všechno udělali a stále jste neobdrželi vrácené peníze, kontaktujte nás na adrese support@hairburst.com. 
 

Výměna zboží (pokud vyhovuje podmínkám): 
 
Položky vyměňujeme pouze tehdy, jsou-li vadné nebo poškozené. Pokud je potřebujete vyměnit za stejnou položku, ujistěte se, že o tom informujete náš tým zasláním e-mailu na adresu support@hairburst.com. Pokud byste chtěli vyměnit nerozbalený produkt za jiný produkt z našeho sortimentu a vrátit jej, budeme vám účtovat cenový rozdíl, pokud nějaký existuje, mezi produkty a dodatečné poplatky za dopravu, abychom vám jej znovu poslali zpět. 

Nechcete již svoji objednávku?: 
 
Bohužel náš tým nemůže vaši objednávku po jejím zadání zrušit, protože se automaticky odesílá do našeho skladu. Pokud jste se rozhodli, že již nemáte zájem o svou objednávku nebo jste objednali omylem a tato objednávka ještě nebyla přijata, doporučujeme vám odmítnout objednávku při doručení, abyste se vyhnuli poplatkům za vrácení zboží nebo máte-li přístup ke sledování přepravy, abyste ji zrušili . Pokud ji přijmete a přesto nám ji chcete vrátit, vezměte prosím na vědomí, že nepokrýváme náklady na zpětnou přepravu. Adresu pro vrácení a informace naleznete níže. 

Doprava: 
 
Pro vrácení produktů použijte následující adresu: Fulfillment by FHB - FHB Group, s.r.o. Logistické centrum – Vector park - Svätý Jur Priemyselná 1637/3, 90021 Svätý Jur Slovakia 

Budete zodpovědní zaplatit za dopravu při vrácení položky. Náklady na dopravu jsou nevratné. Pokud obdržíte náhradu, náklady na zpáteční dopravu budou odečteny z vaší refundace. 

V závislosti na tom, kde žijete, se může čas, než se k vám vyměněný produkt dostane, lišit. 

Pokud posíláte položku zpět, důrazně vám doporučujeme zvážit použití sledovací přepravní služby nebo zakoupení pojištění přepravy. Nezaručujeme, že dostaneme vaši vrácenou položku a jak je uvedeno výše, nepokrýváme náklady, pokud se tato ztratí. 

Garance vrácení peněz:  
Prosíme berte na vědomí, že nabízíme 90-ti denní záruku vrácení 100% peněz (kromě poštovného) na všechna 3-měsíční balení vitamínů. Pokud nejste spokojeni s produkty, máte nárok na vrácení peněz až po 90 dnech od použití produktů. Doporučujeme, abyste vrácené produkty sledovali přes aplikaci přepravní společnosti.